מגזין ביטקוין

צ’רלי לי מכר את כל הלייטקוין שלו

0 518

צ’ארלי לי היוצר של המטבע המבוזר לייטקוין (LTC) הודיע אתמול כי הוא מכר את כל מטבעות הלייטקוין (LTC) שלו ותרם את הכסף לקרן לייטקוין, צ’רלי מדגיש שהוא לא נוטש את הפיתוח של המטבע המבוזר החמישי בגודלו.

צ’רלי לי הודיע ​​ב – Reddit שהוא מכר את כל מטבעות הלייטקוין (LTC) שלו ותרם את ההכנסות כדי לקדם את הפיתוח של המטבע המבוזר שהוא במקור יצר בשנת 2011.

- Advertisement -

במהלך השנה האחרונה, אני מנסה להתרחק מטוויטים הקשורים במחיר, אבל זה קשה, כי המחיר הוא כזה היבט חשוב בצמיחה של המטבע. ובכל פעם שאני מצייץ על מחיר הלייטקוין חדשות טובות או רעות, אני מואשם בזה שאני עושה את זה למען תועלת אישית. אז במובן מסוים, זה ניגוד אינטרסים בשבילי להחזיק לייטקוין ולצייץ עליו כי יש לי כל כך הרבה השפעה … ותמיד יהיה ספק אם כל הפעולות שלי היו כדי לקדם את העושר האישי שלי מעל ההצלחה של ליטקווין ושל מטבע קריפטו בכלל.

לי הוסיף, כי הוא מאמין שמכירת המטבעות זה הדבר הנכון לעשות וזה יאפשר לו להתמקד בהצלחת הפרויקט ללא חששות אם יש לו תמריץ פיננסי ישיר שקשור לתנועות היומיומיות שלו.

עוד הוסיף, בבקשה אל תשאלו אותי כמה מטבעות מכרתי או באיזה מחיר. אני יכול להגיד שכמות המטבעות היו אחוז קטן בנפח היומי של GDAX וזה לא גרם לקריסה של השוק.

You might also like
Comments
טוען...