מגזין ביטקוין

פיצול ה- Segwit2X בוטל!

0 142

פיצול ה- SegWit2x השנוי במחלוקת הושעה ללא הגבלת זמן, בעוד היזמים מצביעים על חוסר הסכמה עבור פיצול הביטקוין ב- 16 נובמבר.

ההשעיה הוכרזה על ידי הפרויקט SegWit2x שאותו מוביל מייק בלש (Mike Belshe) בהודעת דוא”ל שהופצה לרשימת התפוצה של SegWit2x, על ההודעה חתמו ווינס קיזרס (Wences Casares), ג’יהאן וו (Jihan Wu), ג’ף גרזיק (Jeff Garzik), פיטר סמית’ (Peter Smith), ואריק ורי (Erik Voorhees). נציין, כי ההצהרה לא נחתמה על ידי בארי סילברט (Barry Silbert), שקבוצת המטבע הדיגיטלית שלו סייעה בארגון הסכם ניו יורק (NYA), שקבע את הפעלתו של פיצול ה- SegWit2x.

- Advertisement -

בשלב זה כמעט כולם האמינו לתרחיש שבו ביטקוין היה מתפצל לשני בלוקצ’יניים מתחרים. היזמים ומקדמי פיצול הפרוטוקול היו מודאגים כי הפעלת הפיצול תגרום ל- “נסיגה לצמיחה של ה- ביטקוין.”

לדברי מיק בלש

“למרות שאנו מאמינים מאוד בצורך בבלוקים גדולים יותר, אנו מאמינים שיש משהוא יותר חשוב והוא: לשמור על הקהילה מאוחדת. למרבה הצער, ברור כי לא נבנה הקונצנזוס מספיק לשדרוג גודל הבלוקים בשלב זה. המשך הדרך הנוכחית יכול לחלק את הקהילה ולהוות מכשול לצמיחה של ה- ביטקוין.”

מתנגדי ה- SegWit2x החלו מיד לחגוג את החדשות בערוצי המדיה חברתית. “השכל הישר שורד”, הכריז יוצר הלייטקוין ומתנגד לפיצול ה- SegWit2x צ’ארלי לי. “בואו עכשיו נעבוד יחד לקראת הגדלת קנה המידה בבטחה”. הוא הוסיף כי ייתכן שבעתיד יהיה צורך בשינוי בגודל הבלוקים בשרשרת, אך אין להפעיל את השדרוג ללא הסכמה רחבה.

יוצר ה- Dogccoin ג’קסון פאלמר אמר כי המהלך היה רק ​​”עיכוב הבלתי נמנע”, וטען כי עמלות הביטקוין לכורים עדיין גבוהים ושפתרון לצמיחת ה- ביטקוין עוד רחוק.

“אף אחד לא משתמש ב- ביטקוין כמטבע, אבל אני מניח שהם שמחים להתעלם מעובדה זאת”, הוסיף פאלמר בנימת סרקזם.

You might also like
Comments
טוען...