מגזין ביטקוין

מי תומך ב SegWit2X (ארנקים, בורסות) הרשימה המלאה

0 174

2017 הייתה שנה של פיצולי ביטקוין. לשם הבהירות, הנה סקירה מהירה:

1. לפני הראשון באוגוסט, 2017, הכורים הפעילו את הפיצול הרך “soft fork” ה- SegWit. שדרוג זה לפרוטוקול הביטקוין הגדיל את קיבולת העסקאות שנרשמות בבלוק, תיקן באג רציני הידוע כ transaction malleability, וסלל את הדרך ל- Lightning Networks” ושיפורים נוספים.

- Advertisement -

2. בראשון באוגוסט, התרחש פיצול ה- Bitcoin Cash כפיצול קשה “hard fork”. ביקאש פוצל מהבלוקצ’יין המקורי של ביטקוין וייצר מטבע מבוזר אלטרנטיבי עם בלוקים בגודל 8 מגה  וללא יישום SegWit. כל יתרות הביטקוין של המשתמשים בזמן הפיצול זכו לכמות שווה של ביקאש (BCH).

3. ב -24 באוקטובר, התרחש פיצול קשה “hard fork” של ביטקון גולד (BTG). ביטקוין גולד פוצל מהבלוקצ’יין המקורי של ביטקוין וייצר מטבע מבוזר אלטרנטיבי עם אלגוריתם כרייה שונה, עמיד ASIC בשם Equihash. כל יתרות ה- ביטקוין המוחזקות בזמן הפיצול יזוכו עם כמות שווה של ביטקוין גולד (BTG) שביטקוין גולד תהיה זמינה (כנראה בעתיד הקרוב).

4. פיצול SegWit2x (הידוע גם בשם S2X / B2X) פיצול קשה “hard fork” צפוי להתרחש סביב נובמבר 16. B2X יפוצל מהבלוקצ’יין המקורי של ביטקוין וייצר מטבע מבוזר אלטרנטיבי עם 2 מגה ותמיכה ב- SegWit. כל יתרות ה- ביטקוין המוחזקות בזמן הפיצול יזוכו עם כמות שווה של B2X.

 

 

SegWit2x

 

מתי?

פיצול SegWit2x מתוכנן לבלוק 494,784, אשר יכרה מתישהו סביב 16 נובמבר 2017. לקבלת תחזית מעודכנת של התאריך והשעה המדויקת של כריית בלוק 494,784, בקר בדף 2x הספירה לאחור.

מחיר?

השווקים מתמחרים כיום חוזים עתידיים של B2X בין 15% ל -25% מ- BTC:

הדרך הקלה ביותר לקבל B2X

הדרך הקלה ביותר (לעומת הבטוחה) עבור מחזיקי ביטקוין לקבל מטבעות SegWit2x היא לשלוח ביטקוין לפני הפיצול לבורסה שתומכת בפיצול. ביטקוין המוחזקים על ידי בורסה תומכת יזוכה ב- SegWit2x.

* רשת ה- ביטקוין עשויה להיות עמוסה אם יש פרץ של אנשים המניעים מטבעות לפני הפיצול. מומלץ לשלוח את המטבעות שלכם מראש, תמורת עמלה סבירה.

 

הבורסות הבאות הם בורסות תומכות בפיצול ה- B2X. ביטקוין שיופקדו לבורסות אלה יזוכו במספר מטבעות B2X שווה ל- ביטקוין שהופקד:

 

 

הבורסות הבאות עשויים לזכות משתמשים ב- B2X אם הם יראו את זה כמהלך בטוח:

 

  • CryptoFacilities (אם יהיה הגנה מפני תקיפות ריפליי Replay) – הצהרה לא רשמית
  • CoinCheck (אם יהיה הגנה מפני תקיפות ריפליי Replay) – הצהרה
  • CoinJar (הכי מוקדם ינואר 2018) – הצהרה

 

 

הבורסות הבאות לא תומכות בפיצול ולכן גם לא יזכו משתמשים ב B2X.

 

 

 

הדרך הבטוחה ביותר לקבל מטבעות B2X.

שמירה על מטבעות בבורסות הוא משהו שאנחנו בדרך כלל נגדו – אם אין לך מפתח הפרטי, אתה לא הבעלים של הביטקוין. בורסות יכולות להפר את הצהרותיהם, להיכשל טכנית, לפשוט רגל או להיפרץ מה שיכול להוביל להפסדים.

הדרך הבטוחה ביותר להשיג את מטבעות ה- B2X שלכם היא לשמור על הביטקוין בארנק האישי שלכם ולקבל אותם באמצעות התהליך המומלץ לארנק שלכם באופן רשמי.

ייתכן שיחלוף זמן מה עד שהארנקים יישמו פתרונות מתאימים. בינתיים, המחיר של מטבע ה- B2X עשוי לנוע נגדך.

 

הארנקים הבאים הכינו הצהרות ברורות לגבי תמיכת ה- B2X שלהם:

 

 

 

You might also like
Comments
טוען...