מגזין ביטקוין

מחיר האיתריום שובר את שיא כל הזמנים! בדרך ל- 500 דולר?

0 347

מחיר האיתריום (ETH) זינק לשיא של כל הזמנים היום, הספקולציות שהמטבע המבוזר השני בגודלו יגיע ל- 500 דולר לפני סוף השנה.

 

איתריום מכוון ל- 500 דולר

- Advertisement -

מאז שעבר את 310 דולר לפני שבועיים, מחיר האיתריום החל בריצה בלתי ניתנת לעצירה לכיוון למעלה. ביום חמישי, מחיר האיתריום היה על 400 דולר בפעם הראשונה מאז יוני. עד מהרה הוא הגיע לשיא חדש בכל הזמנים, המאשר את התחזיות האחרונות של מנהל קרן הגידור המיליארדרית מייק נובוגראץ’, שחזה כי בקרוב היא תגיע לאבן דרך זו בדרך ליעד שנתי של 500 דולר.

העלייה הדרמטית נמשכה היום, כאשר מחיר האיתריום רשם עלייה נוספת באחוזים דו-ספרתיים, והביא את המחיר לגבוה חדש של 465 דולר. כיום יש לאיתיריום שווי שוק של 44.8 מיליארד דולר, מה שמעלה את נתח השוק שלו ל -16.7% מ -13.9% לפני שבוע (משוק המטבעות המבוזרים).

לא ברור מיד מה גורם לעליית מחיר האיתריום, אם כי הגידול יכול לנבוע מניתוח שנערך לאחרונה, שמצא שרשת האיתריום מעבדת מספר עסקאות יותר מכל רשתות המטבעות המבוזרים ביחד.

אחד ההיבטים הבולטים יותר של הביצועים היומיומיים של האתריום הוא שמחירו לא בא על חשבון ביטקוין (BTC) – שמחירו החזיק יציב היום  ולא על חשבון ביטקוין קאש (BCH), שהיום הצטרף לאיתריום וטיפס גם הוא במספרים דו ספרתיים. יחד, מטבעות אלה אלה העלו את סך שווי השוק של המטבעות המבוזרים ל- 263 מיליארד דולר.

You might also like
Comments
טוען...