מגזין ביטקוין

כנופיה טורקית שדדה מאיש עסקים ביטקוין בשווי 13 מיליון ש”ח

0 277

על פי העיתון הטורקי, “אברטורק“, המשטרה הצליחה בתחילת השבוע ללכוד כנופיית סחטנים ממערב לאיסטנבול, אחת הערים הגדולות במדינה, זאת הפעם הראשונה שהמשטרה טיפלה בעבירה הקשורה ל- ביטקוין בטורקיה. על פי דיווחים, הצליחה הכנופיה לגנוב 450 ביטקוין, בשווי של כ- 13 מיליון ש”ח, מאיש העסקים.

אנשי הכנופיה שהתחזו לשוטרים עקבה אחרי איש העסקים אל מכוניתו, וברגע המתאים חטפו אותו והכניסו אותו לתוך מכונית מסחרית בעודו מוחזק באיומי נשק. לאחר שמונה שעות של איומים ועינויים איש העסקים מסר לחברי הכנופיה את ססמאות חשבונות הבנק שלו ו- 450 מטבעות ביטקוין. לאחר מכן איש העסקים שוחרר לבסוף.

- Advertisement -

בעקבות האירוע פנה איש העסקים למשטרה והגיש תלונה פלילית. המשטרה החלה לחקור את המקרה, הכנופיה הייתה ככל הנראה רשלנית בכיסוי העקבות שלה, המשטרה הצליחה לזהות במהירות את חבריה.

לאחר שזיהו את האחראים לפשע, השלטונות פתחו במבצע מעקב, שבו הם הצליחו לדעת את מקום הימצאותם של החמישייה ולעקוב מקרוב על חיי היומיום שלהם.

פעולות המשטרה היו מוצלחות, הכנופיה נתפסה על חם כשהם מתכוננים לחטוף קורבן נוסף. עוד עולה מהחקירה כי החשודים גנבו “מחשבים לכרייה של מטבעות מבוזרים” מאנשים אחרים במחוז אסנלר.

 

הקורבן הציג את עושרו

ככל הנראה, הכנופיה החליטה להתמקד באיש העסקים העשיר לאחר שראו תמונות במדיה חברתית שבהן הוא הראה אורח חיים מופרז, כולל ארוחות במסעדות יוקרתיות.

חובבי מטבעות מבוזרים צריכים לדעת, להראות את העושר שלך הוא אף פעם לא רעיון טוב. פושעים תמיד מחפשים דרך להרוויח כסף, בין אם זה אומר לגנוב כסף של מישהו, או ביטקוין של מישהו.

You might also like
Comments
טוען...