מגזין ביטקוין

בעלי ארנק טרזור כך תקבלו את הביטקוין גולד שמגיע לכם

0 354

בזמן כתיבת המאמר, ארנק הביטקוין גולד (BTG) שלכם יהיה נגיש רק מארנק TREZOR Beta.

ביטקוין גולד (BTG) הוא פיצול של ביטקוין (BTC), והבלוקצ’יין שלו משתף את ההיסטוריה של בלוקצ’יין הביטקוין (BTC) עד לבלוק 491407 (24 באוקטובר). אם היה לכם ביטקוין (BTC) בארנק TREZOR לפני בלוק זה, יש לכם את אותו הסכום שהיה לכם ביטקוין (BTC) (בבלוק 491407) בביטקוין גולד (BTG).

- Advertisement -

ביטקוין גולד (BTG) אינו ביטקוין (BTC). הוא פשוט משתמש בהיסטוריה של הבלוקצ’יין של ביטקוין (BTC) כמו במקרה של ביטקוין קאש (BCH). תהליך זה לא ישפיע כלל על ארנק הביטקוין שלכם.

 

עדכנו את הקושחה ל 1.6.0

עבורו אל TREZOR Beta Wallet כדי לעדכן את גרסת הארנק שלכם. שימו לב שכרגע, ארנק הביטקוין גולד (BTG) שלכם יהיה נגיש רק מה- TERZOR Beta Wallet.

ודאו שיש לכם את מילות השחזור (SEED) שלכם נגישים, אם תתבקשו לשחזר את המכשיר לאחר עדכון הקושחה. לעולם אל תעדכנו קושחה ללא מילות השחזור (SEED) שלכם זמינים.

 

קבלו את הביטקוין גולד (BTG) שלכם

פתחו את הכלי שטרזור פיתחו כדי לקבל את הביטקוין גולד (BTG) שלכם.

בחרו את סוג החשבון שממנו ברצונכם לקבל את הביטקוין גולד שלכם חשבון רגיל (חשבון תומך SegWit) או חשבון מדור קודם (חשבון לא תומך SegWit).

לחצו על הכפתור הירוק שעליו כתוב “Connect with TREZOR” יפתח לכם חלון חדש. תנו לו להריץ את תהליך הגילוי. בהתאם לגודל החשבונות שלכם, פעולה זו עשויה להימשך כמה דקות.

בחרו חשבון עם סכום ביטקוין גולד (BTG) חיובי. הזינו כתובת שבה ברצונכם לקבל את הביטקוין גולד (BTG) שלכם. כתובת ברירת המחדל שאתם רואים בחלון זה היא כתובת של ארנק הביטקוין גולד ב- TREZOR שלכם, אך ניתן להזין כל כתובת ביטקוין גולד BTG.

שימו לב! כתובת של ביטקוין גולד (BTG) מתחילה באות A או באות G.

לחצו על הכפתור הירוק שבו רשום הסכום + Claim, ואשרו את הפעולה ב- TREZOR. כלי התביעה יתרענן ותראו הודעה שבה כתוב שהתהליך עבר בהצלחה. כעת תוכלו לחזור על התהליך עבור החשבונות האחרים שלכם.

ארנק ביטקוין גולד (BTG) בטרזור

כנסו אל TERZOR Beta Wallet ואמתו את עצמכם. (אם אתם עושים זאת מיד לאחר תהליך הקבלה של ביטקוין גולד ב-  TREZOR שלכם אין צורך להזין PIN שנית.)

בפינה השמאלית העליונה, לחצו על בורר המטבע ובחרו ביטקוין גולד (BTG). אתם תובאו אל החשבון הראשון בארנק הביטקוין גולד (BTG) בטרזור שלכם. אם טענתם ביטקוין גולד (BTG) לחשבון זה, העסקה תופיע כאן.

אם נתקלתם בבעיה כל שהיא רשמו לנו בתגובות למטה.

You might also like
Comments
טוען...