מגזין ביטקוין

ארנק טרזור יתמוך בביטקוין גולד

0 209

סטושי לאב יצרני המותג טרזור – ארנק חומרה, מפרסמים שקוד המקור של ביטקוין גולד (BTG) שוחרר והם מתכוונים לשחרר לארנק טרזור תמיכה למטבע בשבועות הקרובים.

 

- Advertisement -

לדברי החברה, משתמשים שהחזיקו ביטקוין לפני בלוק 491407 יוכלו לקבל ביטקוין גולד (BTG) באותה הכמות.

ביטקוין גולד הוא הפרויקט השני השנה שפוצל מהבלוקצ’יין של ביטקוין (BTC) כדי ליצור מטבע חדש; ב -1 באוגוסט, ביטקוין קאש (Bcash) היה הראשון. ביטקוין קאש פוצל כדי להגדיל את גודל הבלוקים (תוך הסרת קוד Segregated Witness), ביטקוין גולד הוא פיצול שבא לנסות להתמודד עם ריכוזי הכרייה של ביטקוין.

ההבדל החשוב ביותר בין ביטקוין (BTC) לבין ביטקוין גולד (BTG) הוא אלגוריתם הכרייה. במקום האלגוריתם SHA256, המטבע החדש משתמש ב- Equihash, המשמש גם את מטבע ה- זיקאש (ZEC) המתמקד בפרטיות המשתמשים. פירוש הדבר שחומרת ASIC מיוחדת, שבאה להשתלט על המערכת האקולוגית של הכרייה, לא תוכל לבצע כרייה של ביטקוין גולד (BTG).

למרות שביטקוין גולד (BTG) הושק רק עכשיו, הפיצול “רשמית” התרחש ב -25 באוקטובר. כל מי שהחזיק ב- ביטקוין (BTC) באותו יום (כאשר בלוק 491406 נכרה) יקבל כמות שווה של ביטקוין גולד (BTG) המיוחסת למפתחות הפרטיים שלהם. את המפתחות הפרטיים ניתן לייבא לתוך ארנק ביטקוין גולד (BTG) ייעודי, אשר, החל מהיום, יאפשר למשתמשים להוציא את המטבעות. (שימו לב שזה לא מגיע בלי סיכונים ומחלוקות: אם אתם לא בטוחים מה אתם עושים, עדיף לחכות שדברים יהיו יותר ברורים).

ביטקוין גולד (BTG) נתמך על ידי מספר גדול יחסית של בורסות, כולל שחקנים מרכזיים כמו Bitfinex, okex ו HitBTC. המחיר של ביטקוין גולד (BTG) עומד כרגע על 213 דולר למטבע.

You might also like
Comments
טוען...